Restaurace, kavárny, občerstvení

Tchibo

Objevte jedinečný svět Tchibo. Tchibo to je obchod plný inspirace pro vás a vaše nejbližší.

Každý týden v něm najdete aktuální kolekci výrobků spotřebního zboží ve výborném poměru kvality a ceny. Témata kolekcí se v průběhu roku střídají a postupně zahrnují oblasti od vybavení domácnosti a kuchyně přes módu, sport, elektroniku, hračky, šperky až po zahradu. Všechny kolekce jsou limitované a vždy se prodávají po omezenou dobu či jen do vyprodání zásob. Zároveň u nás najdete stálou nabídku nejoblíbenějších kousků zboží z kategorií ženy, prádlo, sport a kuchyně.

V obchodech Tchibo si však můžete zakoupit také širokou škálu čerstvých zrnkových káv z různých částí světa a vychutnat si šálek profesionálně připravené kávy na kávovém baru. V příjemné kávou provoněné atmosféře se můžete také občerstvit a posedět s přáteli.

Pokud toužíte po praktickém domácím kávovaru, máme pro Vás v nabídce různé typy kapslových kávovarů značky Cafissimo, ke kterým nabízíme širokou škálu kapslí, jíž pravidelně doplňujeme o speciální limitované edice z vybraných pěstitelských oblastí. Výhody kapslového kávovaru spočívající ve snadné, rychlé a čisté přípravě kávy ve stále stejně vysoké kvalitě.

Kompletní nabídku hledejte v našem obchodě nebo na www.tchibo.cz. Veškeré výrobky si můžete objednat online a následně si je vyzvednout v kamenném obchodě, kde máte možnost si je předem prohlédnout a vyzkoušet. Pokud naopak některý z výrobků není aktuálně dostupný v obchodě, objednáváme Vám jej z e-shopu a doručíme na místo, které si vyberete.

Těšíme se na shledanou v obchodu Tchibo!

Otevírací doba

Pondělí: 07:00 - 19:00

Úterý: 07:00 - 19:00

Středa: 07:00 - 19:00

Čtvrtek: 07:00 - 19:00

Pátek: 07:00 - 19:00

Sobota: 07:00 - 19:00

Neděle: 07:00 - 19:00

Telefon

+420 702 297 821

Kontaktní osoba

Lenka Klimešová

Odkazy

Webové stránky

Poloha obchodu na 1. NP