Nové Mercury

Krásnější a čistší interiéry, nový designový food court, nové obchody, vše pro každodenní nákupy a mnohem víc. Tak se zastavte!

Krásnější a čistší interiéry v novém Mercury

V novém Mercury si letos užijete vánoční nákupy ještě víc. Potěší vás krásnější interiéry s prvky moderny a minimalismu i více laviček v pasážích. Příjemnou a vzdušnější atmosféru navozují prvky dřeva, nové osvětlení a velkoformátová dlažba. Atraktivnější prostory navíc prozáří i naše kouzelná vánoční výzdoba. A věříme, že vám radost udělá i větší čistota, na kterou velmi dbáme. Tak se zastavte.

Každý den něco na zub v novém Mercury

V novém designovém a útulném food courtu si s rodinou, přáteli nebo kolegy z práce vychutnáte svá oblíbená jídla ještě víc. Čeká tu na vás 5 restaurací a bister s rychlým občerstvením se 198 místy k sezení, nový koutek pro maminky s dětmi a také obrazovka o příjezdech a odjezdech autobusů. Tak se zastavte a zpříjemněte si vánoční nákupy dobrým obědem nebo lahodnou kávou. A v klidu si užijte i naši kouzelnou výzdobu.

Vaše oblíbené obchody v novém Mercury

V novém moderním Mercury se vám budou dárky pod stromeček nakupovat jedna radost. Oceníte nejen příjemný a útulnější design s prvky dřeva, ale potěší vás i nové obchody. Jako jediní v Budějovicích jsme otevřeli sportovní prodejnu INTERSPORT. A samozřejmě i nadále u nás najdete všechny oblíbené obchody jako C&A, Tchibo, Sinsay nebo třeba Pepco. Tak si k nám přijďte užít vánoční nákupy i výzdobu.

Vše pro každodenní nákupy v novém Mercury

V novém Mercury se vám bude nakupovat mnohem příjemněji. Kompletní proměnou prošly nejen společné prostory včetně třípodlažního atria s eskalátory, ale i hypermarket Albert a jednotlivé obchody. Své vánoční nákupy od dárků, přes potraviny až po balicí papír, tak u nás vyřešíte obklopeni krásnějším prostředím, a navíc i kouzelnou vánoční výzdobou. Tak se zastavte! A s parkováním si hlavu nelámejte, místa máme dost.

Vaše nové Mercury.
Vše pěkně pohromadě