Tento web využívá cookies. Používáním webu vyjadřujete svůj souhlas s používáním cookies. Více o ochraně soukromí: Podmínky ochrany osobních údajů

ROZUMÍM

Grand Optical

Akce obchodu

Výprodej v GrandOptical!

3.6.2022

Předsezonní výprodej slunečních brýlí v GrandOptical!

Slevy v GrandOptical!

18.3.2022

Vyberte si slevu, která ladí s vaším stylem, nebo potřebami.

Telefon

+420 725 259 629 +420 389 054 333

Podlaží

1. NP

Otevírací doba

Po - Ne: 9:00 - 20:00

Popis obchodu

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří ke globálním lídrům a nejzkušenějším provozovatelům na světě.

V prodejnách GrandOptical najdete komplexní a širokou nabídku dioptrických i slunečních brýlí a také kontaktních čoček. Obruby klasických elegantních tvarů nebo modely inspirované nejnovějšími módními trendy, světové i exkluzivní značky jako Ray-Ban, Gucci, Tommy Hilfiger, Fossil, Miki Ninn, Enzzo, Fuzion či Heritage. To vše za jasné a příznivé ceny. Z nabízeného sortimentu si vybere opravdu každý.

GrandOptical v současnosti provozuje 56 prodejen po celé České republice. Disponuje nejmodernějšími technologiemi a nabízí svým zákazníkům nejvyšší kvalitu svých výrobků. Poskytuje rovněž nadstandardní služby jako např. pojištění brýlí, bezplatný servis nebo 30denní záruku spokojenosti.

V každé prodejně si navíc můžete nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, denně a bez nutnosti objednání. V případě nákupu jej mají zákazníci zcela zdarma.

 

Poloha obchodu na 1. NP

Kontaktní osoba

Vlasta Ročovská, mercury-budejovice@grandoptical.cz