Tento web využívá cookies. Používáním webu vyjadřujete svůj souhlas s používáním cookies. Více o ochraně soukromí: Podmínky ochrany osobních údajů

ROZUMÍM

Telefon

+420 225 991 000

Podlaží

1. NP

Otevírací doba

Po – Ne 9:00 – 20:00

Popis obchodu

Opravdový elektrospecialista

Dobrý den!

Jsme rádi, že Vás zajímá svět kvalitní spotřební elektroniky za příznivé ceny.

V našem obchodě objevíte rozsáhlý sortiment domácích spotřebičů, audio a video techniky, PC i telekomunikační techniky včetně nepřeberného množství příslušenství.

Výhodným nákupem však naše péče zdaleka nekončí:

VYUŽÍT MŮŽETE BEZKONKURENČNÍ NABÍDKU SLUŽEB, NAPŘÍKLAD:

 • Pojištění výrobků s prodlužením záruky na 3 roky
  Vás ochrání od výdajů na opravu či pořízení nového výrobku. I ve třetím roce se vztahuje nejen na poškození a odcizení, ale i na funkční vady.
 • Prodloužená záruka až na dobu 5 let
  Vás zbaví starostí s nefunkčním televizorem, DVD, fotoaparátem, kuchyňskými spotřebiči a dalšími vybraným zbožím. V případě poruchy Vám výrobek opravíme za podobných podmínek jako v zákonné záruční době. V případě TV vám zapůjčíme náhradní.
 • Datart doprava
  na jakoukoliv adresu v ČR. K tomu nabízíme i další úkony: doneseme výrobek až na místo určení, provedeme základní instalaci, odvezeme obalový materiál a budete-li si přát, i starý spotřebič k ekologické likvidaci.
 • Záruka bleskové výměny
  Vám dává jistotu, že v případě reklamace výrobku během 24 měsíců od zakoupení Vám jej okamžitě vyměníme za nový. Služba se týká řady výrobků pro domácnost, pro péči o tělo i z oblasti audio/video.

Přijďte se přesvědčit, že Datart je skutečným elektrospecialistou, který si Vás bude vážit a nabídne Vám atraktivní služby i skvělé ceny, které jsou v prodejně stejné jako na e-shopu.

Těšíme se na shledanou!

CENY PRO VÁS NEUSTÁLE SLEDUJEME A UPRAVUJEME, MÁTE TAK VŽDY GARANCI NEJLEPŠÍ CENY.
Přesvědčte se prostřednictvím mobilní aplikace

Oficiání web pobočky České Budějovice

 

Poloha obchodu na 1. NP

Kontaktní osoba

Chalupská Jitka, infolinka@datart.cz