Tento web využívá cookies. Používáním webu vyjadřujete svůj souhlas s používáním cookies. Více o ochraně soukromí: Podmínky ochrany osobních údajů

ROZUMÍM

Telefon

800 900 826

Podlaží

1. NP

Otevírací doba

Po – Ne: 7:00 – 19:00

Popis obchodu

Objevte jedinečný svět Tchibo
Tchibo to je obchod plný inspirace pro vás a vaše nejbližší. Každý týden v něm najdete aktuální kolekci výrobků spotřebního zboží ve výborném poměru kvality a ceny. Témata kolekcí se v průběhu roku střídají a postupně zahrnují oblasti od vybavení domácnosti a kuchyně přes módu, sport, elektroniku, hračky, šperky až po zahradu. Všechny kolekce jsou limitované a vždy se prodávají po omezenou dobu či jen do vyprodání zásob. Zároveň u nás najdete stálou nabídku nejoblíbenějších kousků zboží z kategorií ženy, prádlo, sport a kuchyně.
V obchodech Tchibo si však můžete zakoupit také širokou škálu čerstvých zrnkových káv z různých částí světa a vychutnat si šálek profesionálně připravené kávy na kávovém baru. V příjemné kávou provoněné atmosféře se můžete také občerstvit a posedět s přáteli.
Pokud toužíte po praktickém domácím kávovaru, máme pro Vás v nabídce různé typy kapslových kávovarů značky Cafissimo, ke kterým nabízíme širokou škálu kapslí, jíž pravidelně doplňujeme o speciální limitované edice z vybraných pěstitelských oblastí. Výhody kapslového kávovaru spočívající ve snadné, rychlé a čisté přípravě kávy ve stále stejně vysoké kvalitě.
Kompletní nabídku hledejte v našem obchodě nebo na www.tchibo.cz. Veškeré výrobky si můžete objednat online a následně si je vyzvednout v kamenném obchodě, kde máte možnost si je předem prohlédnout a vyzkoušet. Pokud naopak některý z výrobků není aktuálně dostupný v obchodě, objednáváme Vám jej z e-shopu a doručíme na místo, které si vyberete.
Těšíme se na shledanou v obchodu Tchibo!

 

 

Poloha obchodu na 1. NP

Kontaktní osoba

Vladimíra Kapinová