Tento web využívá cookies. Používáním webu vyjadřujete svůj souhlas s používáním cookies. Více o ochraně soukromí: Podmínky ochrany osobních údajů

ROZUMÍM

Telefon

+420 731 433 702

Podlaží

2. NP

Otevírací doba

Po - Ne 9.00-20.00

Popis obchodu

Společnost Kitos byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost firmy UTC, spol. s r.o. Ta na českém trhu působí již od roku 1991 a od této doby patří mezi přední české velkoobchody působící v oboru prodeje domácích potřeb. Dnes má zastoupení také po celé střední a východní Evropě.

Společnost sídlí v Říčanech u Prahy a v současné době zajišťuje nejen velkoobchodní činnost ale i maloobchod prostřednictvím vlastních prodejen domácích potřeb Kitos.

Aktivity společnosti (obor působnosti)

Hlavním oborem společnosti Kitos je prodej kuchyňského náčiní a domácích potřeb.

Rozsáhlý sortiment je tvořen zbožím od renomovaných českých a světových výrobců.

Celkový sortiment obsahuje více než 5.000 výrobků především s touto obchodní specifikací:

·         Domácí potřeby

·         Kuchyňské náčiní

·         Úklidové pomůcky

·         Koupelnové doplňky

·         Dekorativní produkty

·         Sezónní sortiment

Síť obchodů Kitos prodává vlastní portfolio značek: kuchyňské náčiní TORO kitchen a Provence, úklidové prostředky TORO Clean, vonný program TORO a Provence a pomůcky na pečení TORO baking.

Společnost Kitos, respektive UTC má také výhradní zastoupení ve střední a východní Evropě pro distribuci a prodej následujících značek: plastové výrobky Tontarelli, plastové dózy LOCK&LOCK, příbory a nože Amefa, svíčky Bolsius, keramické nádobí Moneta a nádobí s licencovanými dětskými filmovými (pohádkovými) motivy.

 

Poloha obchodu na 2. NP

Kontaktní osoba

Kristina Marešová, ceske.budejovice@kitos.cz