Tento web využívá cookies. Používáním webu vyjadřujete svůj souhlas s používáním cookies. Více o ochraně soukromí: Podmínky ochrany osobních údajů

ROZUMÍM

Bomba slevy!

Bomba slevy!

TETA Drogerie a lékárna | 23. 7. 2021 - 2. 8. 2021

Akční nabídky a novinky.

AKČNÍ NABÍDKA

Adidas sprchové gely za BOMBA CENU 39,90 Kč/ks při koupi 2 ks. Využijte ji do 2. 8. 2021 na prodejně či na e-shopu Teta.

NOVINKA

Máte rádi bronzový nádech pokožky v průběhu celého roku? Tělové mléko DOVE DermaSpa Summer Revived Body Mousse vám to nyní umožní v klidu vašeho domova. Luxusní tónovací mléko v pěně se snadno nanáší, hydratuje, rozmazluje a povzbuzuje vaši pokožku. Nyní NOVĚ pořídíte v Tetě.

NOVINKA

Tělové mléko NIVEA Rose Touch zajistí vaší pokožce potřebnou hydrataci a dodá ji sametovou hebkost. Mléko je obohacené o Intensive Moisture Serum a přírodní arganiový olej pro hydrataci pokožky po celých 48 h.

NOVINKA

Ikonická LINKA na oči Super Liner Perfect Slim od L'Oréal Paris nyní S NOVÝM SLOŽENÍM pro ještě dokonalejší a výrazný pohled. Navíc je VODĚODOLNÁ a zaručí maximální kontrolu nad aplikací díky protiskluzovému proužku. Dlouhá výdrž a intenzita až 24h! Nově zakoupíte v Tetě!

Více na -> https://www.tetadrogerie.cz/akce/letak